MojAndroid

Aj keď nová verzia sa objavila na Android Markete už 1 decembra, postupne sa sprístupňuje používateľom po celom svete a dnes sme ju mali k dispozícií na stiahnutie aj my. Aplikácia na prvý pohľad, oproti predchádzajúcej verzii 1.7.2 prináša nové používateľské rozhranie a verzia 1.8.0 je svižnejšia a plynulejšia.  

Zdá sa, že Facebook investoval čas a vývoj novej verzie 1.8.0 do rýchlosti aplikácie. Tvrdia, že práca s fotografiami a albumami je dvakrát rýchlejšia ako mali verzie doteraz. Plynulejšie by malo byť aj prehliadanie komentárov a správy. Možno to však zistiť asi len na rýchlom pripojení na internet.

V hornej časti obrazovky teraz nájdete oznámenia a upozornenia, na ľavej strane zase všetky potrebné záložky a odkazy, ktoré sa začínajú podobať na rozhranie počítača. Malo by to pomôcť rýchlo prepínať medzi rôznymi položkami.

Facebook pro Android
Facebook
Verzia Liší se podle zařízení (1. 12. 2011)
Veľkosť Liší se podle zařízen í
1.5+

Zadarmo

 

8.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+