MojAndroid

Vývojári z Androidu spravili ďalší významný krok. Tentokrát sa rozhodli zmeniť stránku pre vývojárov Android aplikácií, ktorá sa stala prívetivejšou, jednoduchšou a v konečnom rade prístupnejšou. Ich slovami: “Chceme, aby vývojári vytvárali krásne, funkčné a úspešné aplikácie!”. A to sa im s novou stránkou na developer.android.com určite podarí!

Ako ste si už na screenshote vyššie mohli všimnúť, stránka sa skladá z troch hlavných tabov v hornej časti, ktoré vás postupne prevedú postupmi a ukážkami, v akom štýle máte svoju aplikáciu vytvoriť, ako ju máte vytvoriť a ako ju máte distribuovať. Všetko, čo Android developer k vývoju svojej vlastnej aplikácie potrebuje, nájde na tejto stránke. A ako ste si mohli všimnúť, aj stránka pre developerov má jemný nádych Androidu, pretože okrem krásneho čistého dizajnu ponúka aj tlačidlo menu a vyhľadávanie v štýle najnovšej verzie tohto operačného systému – Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Pre všetkých nadšencov a vývojárov pridávame ešte raz odkaz na stránku pre Android developerov – developer.android.com

Zdroj: developer.android.com

22.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+