MojAndroid

Google pracuje na vylepšeniach Android Marketu dostupného na webe market.android.com, pridáva možnosť požičiavania kníh a filmov. Teraz tieto zmeny pribudli aj v novej verzii mobilného Android Marketu. Nový Android Market verzia 3.0.26 je oficiálne dostupný pre verziu Android 2.2 Froyo zatiaľ v USA. My vám ponúkame možnosť stiahnuť si ho priamo z MojAndroid.sk a začať ho používať okamžite. Poďme si teda predstaviť základné novinky a zmeny, ktoré nový Android Market prináša.

Nový Android Market prichádza s novým vyhľadom, mnohým pripomínajúci tému Windows Phone 7. Aplikácie a hry sú zoradené v atraktívnom štýle, pribudli nové „Editors’ choice“ a „Staff picks“ a nechýbajú tabuľky TOP platených a free aplikácií.

 

V USA je Android Market obohatený o nákup kníh a požičiavanie filmov. Cena filmov sa pohybuje od $1,99, je možné ich uložiť do telefónu alebo streamovať online. Zakúpené knihy sú sťahované priamo do Android zariadenia, takže je možné ich prečítať kedykoľvek.

Pozrite si nasledovné video s novými funkciami:

 

Stiahnite si nový Android Market

Ak si chcete vyskúšať nový Android Market aj vy, nemusíte čakať na automatický update. Stiahnite si ho priamo z našej stránky, súbor nájdete tu:

NEW_Android_Market_verzia_3.0.26.apk

Nainštalujte si nový Android Market a dajte nám vedieť, ako sa vám páči a na ktorých Android telefónoch vám funguje.

Zdroj: Google Mobile Blog a XDA forum

13.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+