MojAndroid

Spoločnosť Google spolu s novou edíciou zariadení s čistým Androidom, odhalila v systéme Android aj novú aplikáciu fotoaparátu. Táto sa prednedávnom objavila aj v novej verzii Androidu 4.3, preto nás prekvapilo, keď ju Google umiestnil aj do Google edícií vlajkových lodí spoločností HTC a Samsung. Nová aplikácia prináša nové používateľské prostredie s novými funkciami, vrátane možnosti použiť tlačidlá ovládania hlasitosti ako hardvérovú spúšť. Ďalšou nespornou výhodou je aj prítomnosť funkcie Photo Sphere, ktorá sa tak stáva ľahšie prístupnou pre široké masy používateľov.

Android-aplikácie-fotoaparát_2 Android-aplikácie-fotoaparát_3 Android-aplikácie-fotoaparát_1

Novinka bola doteraz dostupná len pre čerstvých majiteľov Google edícií HTC One a Samsung Galaxy S4, ktoré sa začali predávať len včera. Dnes je však už dostupný apk súbor, pomocou ktorého môžete získať nové funkcie fotoaparátu. Na Nexusoch nový fotoaparát nahradí aktuálnu verziu a galériu, v iných zariadeniach bude nainštalovaný ako samostatná aplikácia. Link na stiahnutie prikladáme nižšie.

–> Nový Android fotoaparát <–

Zdroj: pocketnow

27.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+