MojAndroid

Rok 2018 sa nezadržateľne blíži ku koncu. Práve dnes po polnoci privítame rok 2019, ktorý predstavuje nové výzvy. Ešte predtým si však môžeme zaspomínať na to, čo sme prežili tento rok a s kým sme strávili tie najdôležitejšie chvíle. Nie vždy sa nám podarí silvestrovský večer stráviť so všetkými najbližšími. Tých môžete potešiť aspoň na diaľku, a tak vám prinášame tie najkrajšie novoročné SMS priania, ktorými potešíte aj tých, s ktorými nemôžete byť počas osláv vítania nového roku.

Náš tip
Silvestrovské a novoročné SMS priania, ktorými potešíte a pobavíte

Novoročné SMS a silvestrovské priania

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Novoročný prípitok nech vám je na úžitok, nech Vám dodá veľa síl, aby Vás žiaľ neťažil. Nech vás bolesť nezraní – to je mojím želaním.

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť. PF 2019!

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy, malé dane a ostatného primerane počas celého roku. Všetko dobré v novom roku!

Hej, aj s Tebou sa starý rok nemaznal? Tak Ti želám, aby si bol v novom roku kráľ, mnoho nových vecí objavoval a ešte z nich aj iným rozdával.

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Všetkým ktorých rada mám, zopár prianí posielam. Nech ste zdraví stále šťastní, nech Nový rok je prekrásny. Majte lásky veľmi veľa z úprimného srdca želá…

Zvítajme sa s novým rokom, v dobrej vôli, pohode, starosti nech idú bokom, odplavia sa po vode. S úprimnosťou svoje čaše dvíhame tiež vo zvyšok: nech je pevné zdravie vaše, nech je šťastný nový rok!

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok.

Vinšujem vám všetko šťastie na deň roku nového; nech vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody.

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Poznáte aj vy nejaké pekné alebo vtipné novoročné SMS priania? Neváhajte sa o ne podeliť s nami a ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom :-)

Nenašli ste tie správne priania? Skúste v týchto článkoch:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+