MojAndroid

Stránka MojAndroid.sk prechádza stále menšími, či väčšími vylepšeniami a drobnými zmenami. V poslednom čase sa nám podarilo spustiť pár noviniek, na ktoré by sme chceli osobitne upozorniť. Ide o projekty rozvíjajúce Android komunitu na našej stránke, ktoré sme pripravili najmä pre vás, našich čitateľov.

Nový vzhľad AndroidForum.sk (beta)

Ako ste mnohí postrehli, v decembri minulého roka sa web MojAndroid.sk rozrástol aj o slovenské fórum na adrese AndroidFórum.sk. Hlavným cieľom bolo poskytnúť čitateľom priestor, kde budú môcť diskutovať a získavať informácie o Androide od komunity zo Slovenska. Fórum bolo však po grafickej stránke veľmi zastaralé a preto sme sa rozhodli venovať náš čas do nového dizajnu. Ten sa nám podarilo nasadiť začiatkom mesiaca. Momentálne hľadáme posledné chyby a problémy, ktoré treba odstrániť a preto sa týmto obraciame aj na vás. Chceme požiadať všetkých fanúšikov o feedback a nahlásenie nefunkčných častí webu. Určite nás zaujíma aj názor na nový vzhľad a funkčnosť stránky. Odpovede môžete smerovať buď v komentároch pod článkom, alebo v samostatnej téme, ktorá sa venuje novému vzhľadu priamo na fóre.

ANDROIDFORUM.SK • ANDROIDFORUM.SK
Nový dizajn AndroidForum.sk

Prepojenie portálov MojIphone.sk a MojWindows.sk

K ďalším novinkám, tento krát na našom hlavnom webe MojAndroid.sk patrí prepojenie so sesterskými stránkami MojIphone.sk a MojWindows.sk. Pod každým článkom, ktorý sa venuje tématike Apple alebo Windows nájdete v miestach medzi podobnými článkami a diskusiou nový widget, ktorý zobrazuje najnovšie články zo spomínaných webov. Týmto spôsobom máte prístup aj k ďalším novinkám o konkurenčných platformách.

Widget s odkazom na články portálu MojIphone.sk
Widget s odkazom na články portálu MojIphone.sk

Android katalóg so zvýraznenými LTE/4G zariadeniami

Portál MôjAndroid.sk reaguje aj na nastupujúci trend rozširovania vysokorýchlostných mobilných sietí 4G/LTE. Pre lepšie rozlíšenie zariadení podporujúcich túto technológiu sme sa preto rozhodli do katalógu pridať malú ikonku LTE, ktorou označujeme všetky smartfóny a tablety s možnosťou pripojenia do LTE siete. Ak budete teda hľadať zariadenie pre rýchly prenos dát v LTE sieťach slovenských mobilných operátorov, nezabudnite si pozrieť náš katalóg Android smartfónov a katalóg tabletov.

Android_telefóny_a_tablety_-_MojAndroid_sk

Nové kategórie pre AndroidBazár

Menšími zmenami prešiel aj Android bazár, ktorý môžete nájsť na osobitnej adrese www.AndroidBazar.sk. V ňom už môžete inzeráty hľadať nielen podľa kategórie, značky, či typu inzerátu. Po novom zariadenia a príslušenstvo totižto môžete roztriediť aj na základe stavu. Keď budete kupovať alebo predávať vaše Android zariadenie či príslušenstvo, tak ho môžete priradiť do kategórie – nový, používaný, poškodený a nefunkčný. Stav produktu v inzeráte nájdete priamo v jeho popise, ale aj v zozname inzerátov priamo v Android bazáre.

stav-android-bazar

Tieto zmeny sú len zlomkom toho, čo pre vás v najbližšej dobe pripravujeme. Postupne budeme vylepšovať aj ďalšie súčasti našej webstránky, aby ste mohli dostávať relevantnejšie informácie vo vhodnej forme.

20.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+