MojAndroid

Úplnou novinkou v Obchode Google Play je launcher, ktorý poskytuje svojim používateľom nový šat operačného systému Android s množstvom funkcií, ktorými si môžete prispôsobiť vzhľad vášho smartfónu.

Kúpou launchera získate naozaj rýchly obal pre váš systém, ktorý prináša prirodzené prostredie a prácu s ním. Zaujímavá je bočná lišta, kde si môžete prezerať, pristupovať k aplikáciám, ktoré máte vo svojom zariadení nainštalované. Táto lišta je prístupná aj na domovskej obrazovke. Launcher si môžete prispôsobiť svojim potrebám a používateľským zvyklostiam.

Pri prvom spustení, launcher importuje vaše terajšie rozloženie ikon, takže ho budete môcť bez prerušenia používať s rozložením aplikácií tak, ako ste zvyknutí. Vývojár Chris Lacy sa na adresu launchera vyjadril, že  „si kladie za cieľ umožnenie nahrania akýchkoľvek aplikácií v okamihu priamo z domovskej obrazovky“.

Pohľad na Action Launcher PRO si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Action Launcher PRO je mierne odlišný od tých, s ktorými sme sa stretli doteraz, ale napriek tomu sa správa podobne ako všetky ostatné „obaly“ systému. Action Launcher PRO je dostupný v Google Play Store za cenu 3,19 €.

Zdroj, foto: Google Play Store

10.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+