MojAndroid

Portál BWIN je známy okrem online stávkovania aj svojou hernou časťou. V tej sa nachádza online kasíno, online hry a poker. Práve o pokri bude dnes reč. BWIN totižto vydala oficiálnu aplikáciu pre OS Android – BWIN Poker – ktorá slúži na prístup k pokru na portáli BWIN z akéhokoľvek miesta pomocou vášho Android smartfónu. Aplikácia je už teraz stiahnuteľná a odkaz na stiahnutie nájdete na konci tohoto článku.

Spracovanie aplikácie je jednoduché a pekné. Po spustení si môžete vybrať, či chcete hrať za reálne peniaze alebo len tak pre zábavu. Ďalej v Menu nájdete aj tlačidlo náhľad, ktoré vám ukáže hernú ukážku z pokru a prevedie vás základmi tejto hazardnej kartovej hry. Po zvolení jednej z možností si ďalej vyberáte typ hry, počet hráčov a vklad. Aplikácia vás zoznámi aj so stavom na vašom finančnom konte. Stôl, na ktorom chcete hrať vám aplikácia vyberie sama podľa vkladu, ktorý si zvolíte. Čo viac dodať? Hrajte a vyhrajte!

Tu stiahneš BWIN Poker

Poznámka: Pre nainštalovanie tejto aplikácie musíš mať v tvojom zariadení povolenú inštaláciu z neznámych zdrojov (Menu – Nastavenia – Aplikácie – Neznáme zdroje)

11.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+