MojAndroid

Očakávaná akčná strieľačka Dead Trigger sa konečne objavila na Google Play. Stiahnuť a nainštalovať si ju teraz môžete za skvelú cenu 0,99€. Túto Zombie strieľačku v pohľade prvej osoby má na svedomí česká spoločnosť  Madfinger Games, ktorá má na svojom konte také herné tituly, ako Shadowgun a Samurai II: Vengeance. Príbeh Dead Triggeru je vsadený do postapokaliptického sveta blízkej budúcnosti, kedy ľudstvo čelí nebezpečnému vírusu, ktorý z ľudí robí krvilačné monštra dychtiace za zabíjaním – ZOMBIE. Scenár hry je vám už v tejto chvíli asi jasný – pozabíjať zombíkov, zachrániť preživších alebo tiež ochrániť domovskú základňu.

Dead Trigger ponúka pokročilú 3D grafiku, ktorá je v Tegra 3 verzii hry doplnená o ďalšie špeciálne efekty. Tešiť sa môžete aj na skvelý zvuk, soundtrack, intuitívne ovládanie a do budúcnosti aj na ďalšie levely, misie, zbrane a nové postavy. Hru sťahujte na Google Play (Tegra 3 verzia je dostupná v obchode Tegra Zone).

MojAndroid.sk TIP: Nezabudnite ani na stále prebiehajúcu akciu na herné tituly od Madfinger Games

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

4.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+