MojAndroid

Spoločnosť LG sa už intenzívne pripravuje na 29. apríla, kedy by mala byť predstavená nová vlajková loď kórejského výrobcu. Už vlani si model LG G3 zaslúžil veľké množstvo pozornosti a medzi užívateľmi šlo vo všeobecnosti o veľmi populárne zariadenie. Okrem iného ponúkol tento model revolučný displej a aj veľmi dobrý fotoaparát. V tomto duchu sa bude uberať aj nový model LG G4, čo naznačujú aj nové videá zverejnené samotnou spoločnosťou LG.

https://youtu.be/rH7z9LF2IDE

https://youtu.be/VhOIB0npP-w

Videá neponúkajú veľa informácií a v podstate naznačujú všetko to, čo sme už tušili. Nový LG G4 ponúkne špeciálny Quantum IPS displej, ktorý je aj vo videu porovnaný s podobnými panelmi. Oproti konkurencii by však mal ponúknuť vyšší jas a sýtejšie farby. Veľmi zaujímavé je aj video znázorňujúce nový fotoaparát. Na videu je jasne znázornené manuálne nastavenie rýchlosti uzávierky a dosiahnutie jasnejšej fotografie v zlých svetelných podmienkach. Podľa posledných informácií by mal LG G4 ponúknuť fotoaparát s clonou f/1.8 s piatimi elementmi a väčším snímačom, ako v prípade konkurencie. Aj tieto videá tak naznačujú, že sa budúci týždeň máme na čo tešiť.

Zdroj: LG via GSMarena

24.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+