MojAndroid

Spoločnosť Samsung už tradične vybavuje svoje smartfóny vlastnou nadstavbou, vlastnými aplikáciami ako S Note a aj aplikáciami tretích strán s bezplatným prémiovým účtom na určité časové obdobie, ako napríklad v minulosti Dropbox s bezplatným 50GB úložiskom na jeden rok. Najnovšou predinštalovanou aplikáciou tretej strany by mala byť populárna služba na streamovanie hudby Spotify. A to nielen na nových vlajkových smartfónoch Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e, ale aj ďalších nových modeloch, ktoré sa v nasledujúcich mesiacoch objavia.

Službu Spotify dostanú noví zákazníci dokonca s možnosťou prémiového účtu na 6 mesiacov zadarmo. Týka sa to, bohužiaľ, len zákazníkov v USA. A aj pre nich platí ďalšie obmedzenie, ktoré neumožňuje využiť túto akciu na už predtým platenom prémiovom účte. Spoločnosti Samsung a Spotify oznámili spoluprácu už minulý rok pri predstavení modelu Samsung Galaxy Note 9. Služba Spotify je veľmi populárna aj na našom trhu a pokiaľ ste ju ešte neskúsili, tak si jej aplikáciu môžete nainštalovať priamo z obchodu Google Play.

Náš tip
Samsung začal v Rusku s distribúciou Android 9.0 Pie pre Galaxy A8+ (2018)
11.3.2019
Zdroj: SamMobile, PhoneArena
  • pika

    pri s8+ som mal zakázaných vyše 150 Bloatware kým som ju nerootol. s9+ bola na tom trocha lepšie, v každom prípade, žiadny problém pokiaľ nieje bootloader locknutý ako napr. huawei / honor.

+