MojAndroid

Predstavenie nového iPhone 6 sa blíži a na jeho príchod sa už pripravujú aj predajcovia príslušenstva. Jedným z nich je tiež kórejská spoločnosť Spigen, dizajnér a výrobca mobilného príslušenstva, ktorá vytvorila samostatnú stránku vyhradenú pre netrpezlivo očakávaný smartfón.

iPhone 6 render c

Okrem výtvorov spoločnosti, ktoré budú môcť byť použité s novým smartfónom, stránka obsahuje aj viacero renderov, ktoré by mali zobrazovať podobu nového iPhone 6. Dizajnovo ladia s predchádzajúcimi uniknutými fotografiami a ukazujú dizajn korešpondujúci so súčasnými tabletmi iPad Mini 2 a Ipad Air.

Nie je to pritom prvýkrát, kedy sme mohli vďaka Spigenu vidieť obrázky iPhone 6. Približne pred mesiacom sa objavil render, zobrazujúci transparentný obal na iPhone 6 aj s telefónom v celej jeho kráse.

iPhone 6 render b

Ak uniknutým fotografiám a renderom nedôverujete, stačí počkať do 9. septembra, kedy by nový iPhone 6 mal byť predstavený. Do predaja by sa potom mohol dostať podľa doteraz známych informácií niekedy okolo polovice septembra. Jeho príchod bezpochyby ovplyvní aj predaje TOP Android smartfónov a niektorí výrobcovia sa už chystajú na jeho príchod. Príkladom môže byť Samsung, ktorý aktuálne predstavil model Galaxy Alpha. Ten má byť priamou konkurenciou nového iPhonu.

Náš tip
Samsung Galaxy Alpha: Kovový krásavec oficiálne predstavený

Zdroj: mojIphone.sk

14.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+