MojAndroid

Amazon predstavil 4 novinky, ktoré prídu do predaja už 8. októbra, no predobjednať ich je možné už teraz. Sú nimi Echo Dot, Echo Plus, Echo Show a Echo Auto.

Echo Dot

Nový Echo Dot už upustil od celoplastového dizajnu. Okolo obvodu je potiahnutý tkaninou, čo vyzerá naozaj veľmi dobre. Nový model ponúkne aj nový a lepší reproduktor. Výrobca hovorí o tom, že znie oveľa hlasnejšie a jeho prejav je plnší a bohatší. Ostatné funkcie zostali nezmenené. Oficiálna cena je na úrovni 49,99 USD (približne 42,50 €).

Echo Plus

Nový Echo Plus prichádza taktiež s novým dizajnom, kde tkanina nahradila pôvodný plast. Integrovaný reproduktor má priemer 3 palce a prichádza s kvalitnejším zvukovým prejavom. Oveľa lepšie sú basy, stredy a aj výšky. Odporúčaná cena tohto modelu je 149,99 USD (približne 127,50 €).

Echo Show

Nový Echo Show je výrazným vylepšením predchádzajúcej verzie. Prichádza v novom dizajne s veľkým, 10-palcovým HD displejom, najväčším spomedzi všetkých Echo zariadení. Okrem nového displeja ponúka zvukový procesing Dolby. Echo Show, rovnako ako aj Echo Plus, obsahujú vstavaný Zigbee hub, pomocou ktorého jednoducho pripojíte zariadenia, ktoré podporujú Zigbee protokol. Echo Show obsahuje aj 5-megapixelový predný fotoaparát. Nechýba ani internetový prehliadač Silk. Cena novinky je 229 USD (približne 195 €).

Echo Auto

Echo Auto je najlacnejším zariadením z rodiny Echo. Jeho napájanie je riešené buď pomocou USB konektoru alebo 12 V prípojkou vo vašom automobile. Následne sa pomocou pripojenia k vášmu smartfónu dokáže pripojiť k internetu. Cena Echo Auto je 24,99 USD (približne 21,20 €). Zariadenie dokáže napríklad ovládať prehrávanie hudby či navigovať.

Náš tip
Amazon predstavil nový rad zariadení Echo
22.9.2018
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+