MojAndroid

Spoločnosť NVIDIA chystá pre rok 2017 nové aktualizované multimediálne zariadenie Shield. Teraz máme k dispozícií jeho prvé fotky. Na prvý pohľad sa veľa zmien v dizajne nechystá. Samotné zariadenie vyzerá podobne ako to súčasné v predaji. na internet unikli fotky dvoch veľkostí Nvidia Shield. Momentálne nie je jasné, či ide o dve odlišné varianty pre spotrebiteľa, alebo len o porovnanie staršej generácie s novou. Čo sa týka zmien, tie sa odohrali najmä na hernom ovládači. Dizajn ponúka ostrejšie hrany a viac okulahodiacich geometrických útvarov, ktoré majú  viesť k zvýšeniu pohodlia pri držaní samotného ovládača. Tiež sa hovorí o odstránení dotykovej zložky (touchpadu) na ovládači. Nové Shield zariadenie má taktiež prísť s ovládačmi s podporou Bluetooth LE. Práve to by malo zlepšiť hospodárenie s energiou a zlepšiť výdrž.

nvidia_shield_2017_leak_02

Aké novinky reálne nové zariadenie od spoločnosti Nvidia prinesie sa dozvieme pravdepodobne už 4. januára 2017 na tlačovej konferencii na výstave CES 2017.

Zdroj : talkandroid.com

22.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+