MojAndroid

Motorola pripravuje druhú generáciu svojich hodiniek Moto 360. Okrem renderov sa na internete objavili už aj prvé fotografie, ktoré tieto hodinky zachytávajú v uliciach amerického mesta Chicago. Dizajnovo sa odlišujú najmä umiestnením tlačidla domov, či vystupujúcimi úchytkami pre remienok. Celkovo sa ale dizajn hodiniek moc nezmenil, čo však chválime, nakoľko sú Moto 360 naozaj pekným dizajnérskym kúskom.

moto-360-2-image-1-840x531

Okrem fotografií z exteriéru unikli na internet vďaka jednému z používateľov Redditu aj fotografie samotnej konštrukcie priloženej k pravítku. Tie napovedajú, že by Moto 360 nemali presiahnuť na priemer viac ako 5 centimetrov. Nakoľko ale nejde o finálnu verziu hodiniek, ale iba ich rám, nedá sa s určitosťou povedať, či konštrukcia neprejde ešte nejakým spracovaním, a tak sú informácie o rozmeroch zatiaľ iba približné. Kto z vás sa už teší na druhú generáciu týchto Android Wear hodiniek?

Zdroj: AndroidAuthority

22.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+