MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších a najznámejších seriálov súčasnosti sa dočkal v poradí už piatej série, na ktorú fanúšikovia v očakávaniach čakali niekoľko dlhých mesiacov. Premiéra seriálu bola včera večer, no prvé časti ste si mohli pozrieť už niekoľko hodín pred ňou. Na internet totižto unikli prvé štyri diely piatej série. Pôvodcom úniku je podľa zistení HBO, ktoré v rámci propagácie seriálu vysielalo prvú časť zadarmo.

O úniku prvých častí seriálu informoval portál TorrentFreak. Jednotlivé časti sú k dispozícii v štandardnom rozlíšení a pravdepodobne pochádzajú zo vzoriek, ktoré boli určené na recenziu novinárom. Ak sa vám teda nechce čakať na premiéru častí, môžete si ich v menšej kvalite pozrieť už teraz, samozrejme, nelegálnou cestou. Prvé časti seriálu si podľa TorrentFreak za prve tri hodiny stiahlo viac ako 100-tisíc ľudí.

13.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+