MojAndroid

Portál MojAndroid.sk má pre vás ďalšiu novinku. Od decembra sme sa oficiálne rozrástli o slovenské fórum na adrese AndroidForum.sk. Je pre nás dôležité ponúknuť našim čitateľom ďalší priestor, kde budú môcť diskutovať a získavať informácie o Androide od komunity zo Slovenska.

Náš tip
AndroidBazar.sk: predajte alebo kúpte používaný Android

AndroidForum.sk

Na stránke MojAndroid.sk sme sa vždy snažili nájsť spôsob, ako poskytnúť priestor pre ľudí, ktorí majú rôzne otázky či problémy a hľadajú pomoc – či už v diskusii pod článkami, blogmi, či podrobnými návodmi a detailmi o nastaveniach zariadení. V minulosti sme to skúšali s vlastnými riešeniami, tentokrát sme sa rozhodli pripojiť už existujúce AndroidForum.sk pod naše krídla.

Aktuálne témy

Chceme, aby AndroidForum.sk bola aj naďalej komunitná stránka pre ľudí, ktorých spája Android. Momentálne sa na stránke AndroidForum.sk nachádza viac ako 3.600 tém v ktorých je skoro 30.500 príspevkov. Celkovo je na fóre zaregistrovaných 5.800 používateľov. Veríme, že sa tieto štatistiky v prepojení s portálom MojAndroid.sk veľmi rýchlo navýšia a fórum bude aktívnejšie.

Momentálne je fórum rozdelené do niekoľkých častí: informácie o AndroidForum.sk, diskusia o OS Android, Android softvér – aplikácie a hry, ale aj hardvér, kde nájdete rozdelenie podľa značiek: Asus, HTC, Sony, Samsung a ďalšie. Nechýbaju ani témy pre developerov, kde nájdu rôzne manuály, príručky, tipy a triky. Zaujímavá je aj sekcia El gaučo, kde si môžete pokecať o hocičom.

Hodnosti na AndroidForum.sk

AndroidForum.sk je už  pomerne známe, s našou podporou a pripravovanými aktivitami by sme radi opäť rozbehli toto fórum tak, aby si našlo miesto medzi čitateľmi, začiatočníkmi ale aj skúsenejšími používateľmi operačného systému Android. Aktuálne sú na fóre nastavené  hodnosti s cool postavičkami – podľa počtu odoslaných príspevkov:

  • Zelenáč (0 – 49 príspevkov)
  • Kapitán (50 – 199)
  • Admirál (200 – 499)
  • Starý morský vlk (500 – 999)
  • Mimozemšťan (viac ako 1000)

Možno získať aj VIP hodnosti podľa špeciálnych zásluh:

  • budovateľ – kto sa zaslúžil o rozvoj fóra
  • recenzista – kto sa zviditeľní pridávaním noviniek a recenzií
  • samaritán – kto pomáha iným na fóre
  • moderátor
  • administrátor

Pomôcť môžete aj vy

Veríme, že sa tešíte z tejto novinky rovnako ako my v redakcii. S fórom máme veľké plány a ovplyvniť jeho ďalšie smerovanie môžete aj vy. Momentálne hľadáme posily: fanúšikov, ktorí by radi pomohli pri administrácii a moderovaní príspevkov. Samozrejme, vytvorenie účtu a príspevkov je zadarmo, takže sa zaregistrujte ešte dnes a povedze nám, čo si myslíte o stránke AndroidForum.sk.

8.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+