MojAndroid

Google po prvýkrát odhalil redizajnované Google mapy ešte na Google I/O v máji, neskôr ich sprístupnil používateľom prostredníctvom pozvánok. Dnes však oznámil, že novú webovú verziu Google máp sprístupnil pre všetkých, takže už nemusíte pracne odosielať žiadosť a čakať na ich aktiváciu. Stačí ak vo svojom internetovom prehliadači navštívite stránku na adrese maps.google.com.

better-map-550x237

Nové Google mapy sú predovšetkým interaktívne a majú v sebe zabudované ďalšie služby spoločnosti Google, ako napríklad Street View a Google Earth. Novinkou je vyhľadávací box plávajúci nad mapami v ľavom hornom rohu obrazovky. Samozrejmosťou sú aj ďalšie novinky, o ktorých sa viac dozviete v článku Google Mapy s novým prostredím a funkciami alebo po pozretí videa.

Google nedávno sprístupnil aj vynovenú aplikáciu Google Maps pre Android, ktorú si môžete stiahnuť z Google Play. Podobne ako webová verzia, aj aplikácia prináša významné zmeny v používateľskom prostredí a ďalšie novinky.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: cultofandroid

17.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+