MojAndroid

Nuance vydal ďalšiu beta verziu skvelej softvérovej klávesnice Swype, ktorá prináša niekoľko noviniek a vylepšení. Nový Swype beta okrem iného sľubuje lepšiu predikciu a to nie len doplňovaním aktuálne písaného slova, ale aj nasledovných slov vo vete. Vylepšené boli aj osobné slovníky aplikácie, ktoré sa v novej verzii dokážu učiť z vašich e-mailov alebo z textov na sociálnych sieťach. Spoločnosť navyše pridala aj možnosť ich manuálneho editovania.

Vývojár nazýva aplikáciu Swype ako “4 v 1”  klávesnica. Okrem klasického vyťukávania písmen môžete využiť tiež tzv. písanie swypovaním a Nuance pridal aj ďalšie dva spôsoby písania – rozpoznávanie písaných znakov a hlasové zadávanie textov. Podporovaných je už viac ako 55 jazykov vrátane slovenčiny, ktorú si  stiahnete priamo z aplikácie. Novú verziu Swype beta si môžete po zaregistrovaní stiahnuť aj vy na oficiálnych stránkach spoločnosti.

Zdroj: endgadget.com

20.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+