MojAndroid

Android 5.0 je rozhodne najviac diskutovanou témou týchto dní. Okrem Nexus zariadení sa totižto objavujú prvé náznaky alternatívnych ROM postavených na najnovšom Androide, ktoré sú riešením pre majiteľov nie-Nexus smartfónov a tabletov. Jednou z ďalších pozitívnych správ je aj aktualizácia aplikácie Greenify, ktorá je medzi Android fanúšikmi naozaj populárnou. Jej najnovšia verzia ponúka totižto podporu pre nový Android 5.0 a prináša aj Material dizajn.

greenify

Doteraz dostupná aplikácia Greenify spôsobovala na zariadeniach s Androidom 5.0 opačný efekt, a teda vybíjala batériu tým, že sa neustále snažila vypnúť aplikácie, na čo nemala právomoci v novom systéme od Googlu. To sa v novej verzii aplikácie mení a mnohých určite poteší aj nový dizajn, ktorý sa do Androidu 5.0 Lollipop dokonale hodí. Ak ste aplikáciu ešte neaktualizovali, spravte tak priamo vo vašom zariadení cez obchod Play, prípadne si novú verziu Greenify nainštalujte pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

15.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+