MojAndroid

Flipboard je zaujímavá čítačka v štýle elektronického magazínu, ktorá si svoje miesto na Google Play našla len minulý rok. Táto pomerne mladá RSS čítačka bola počas svojho pôsobenia aktualizovaná niekoľkokrát a priniesla podporu, pre teraz už zanikajúci, Google Reader alebo pre audio obsah. Pre Flipboard na Androide sa však chystá veľká aktualizácia, ktorá navýši číslo verzie na 2.0. Táto prinesie zmeny v používateľskom prostredí a dokonca možnosť vytvárať vlastné magazíny. Pre iOS je už nová verzia aplikácie dostupná, na Androide si však musíme ešte počkať minimálne do budúceho mesiaca.

fan_1200_750

Vývojári demonštrujú nové funkcie aj na 7 minútovom videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Okrem nových prvkov v používateľskom prostredí sa môžete tešiť aj na spomínané vytváranie vlastných magazínov. Uložením obrázkov, článkov, videí a audia, si vytvoríte vlastný magazín, ktorý môžete následne zdieľať so svojimi známymi alebo priateľmi. Pridaný je aj nový systém komentárov, ktorý umožňuje používanie syntaxe @zmienka pre jednoduché prepojenie používateľov FlipBoardu. Z novej verzie čítačky je možné ľahšie pristupovať k vášmu obsahu, magazínom a k verejne publikovaným magazínom ostatných používateľov. Tiež by malo byť uľahčené ukladanie článkov pre offline čítanie a nahradené by mali byť aj služby Pocket alebo Instapaper. Pridaná bola aj nová kategória s odporúčanými článkami.

Ku príležitosti vydania novej verzie aplikácie informoval Flipboard aj o počte používateľov, ktorých je momentálne už 50 miliónov. Keď bude FlipBoard 2.0 dostupný aj na Google Play, budeme vás o tom informovať.

Staršiu verziu aplikácie Flipboard si môžete stiahnuť na Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Flipboard

27.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+