MojAndroid

Legendárna hra Pokemon GO zožala enormný úspech. Každý si iste pamätá behanie so svojím smartfónom po vonku a “lovenie” nových pokémonov. Vyzerá to tak, že sa na obzore rysuje ďalšia Pokémon hra.

Nová Pokémon hra by mala byť vydaná už budúci rok

Spoločnosť DeNA v súčasnosti pracuje na hre pre smartfóny v spolupráci s The Pokémon Company. Táto novinka bola zverejnená počas briefengu investorov, kde tiež odznelo, že hra by mala byť vydaná do marca 2020. Žiaľ, toto sú jediné detaily o novej hre, ktoré sú momentálne k dispozícii.

Spoločnosť DeNA má s mobilnými hrami množstvo skúseností. Spoločnosť pomáhala Nintendu vyvinúť titul Animal Crossing: Pocket Camp a tiež Super Mario Run. Spolupracuje tiež na pripravovanej hre Mario Kart Tour.

Pokémon má už asi 20 rokov a do povedomia sa dostal aj mladším generáciám prostredníctvom hier Pokemon Go a Pokemon Let´s Go (na Nintendo Switch). Vieme, že ďalšia hra je na obzore a bude zaujímavé sledovať, či zožne tiež podobný úspech.

15.5.2019
Zdroj: phonedog

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+