MojAndroid

Route 66 predstavila na MWC novú aplikáciu pre navigáciu Route 66 Maps , ktorá používa kvalitné mapy od spoločnosti TomTom. Route 66 je prvou aplikáciou, ktorá prichádza do Android Marketu, založenou na dohode medzi Route 66 a TomTom.

Táto nová navigácia je funkciami nabitá aplikácia pre vodičov z celého sveta. Route 66 Maps zabezpečuje prístup ku najnovším mapám s 3D pohľadmi na terén a najnovšími informáciami o počasí  pre viac ako 100 krajín v 57 svetových jazykoch. Používateľ môže mapy prehliadať  ľubovoľným smerom, k čomu využíva pre lepšiu interakciu s používateľom multitouch gestá pre zoom, naklonenie, otočenie dokonca aj počas navigovania.

Route 66 integruje do svojho softvéru navyše aj funkciu tzv. Follow Me Augmented Reality. Ide vlastne o typ navigácie keď váš telefón sníma cestu pred vami a na obrazovku pridá k tomu aj auto, ktoré nasledujete ako keby pred vami šiel váš kamarát – sledovaním auta sa dostanete do zadaného cieľa.

Navigácia by mala byť čoskoro dostupná cez Android Market. Route 66 Maps ponúkne zadarmo doživotný prístup k novým mapám no prémiové funkcie ako Turn by Turn navigáciu si budete musieť doobjednať. Licencie navigácie sa budú vydávať na 30 dní, jeden rok a navždy. Ak budete chcieť navigáciu vyskúšať aplikácia je dostupná na 30 dní zdarma. Fungovať by mala na všetkých Androidoch od verzie 2.1 .

19.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+