MojAndroid

V obchode Google Play je veľa tzv. Launcherov, ktorými si môžete zmeniť vzhľad domovskej obrazovky. Jedným z najpopulárnejších je aj Nova Launcher od spoločnosti TeslaCoil, ktorý tento rok dosiahol 50 milónov stiahnutí a dokonca sa objavil aj predinštalovaný v hernom mobile Razer Phone. Nova Launcher je dostupný na obchode Google Play zadarmo, avšak ak chce používateľ zažiť plnohodnotné nastavenia tejto aplikácie, musí si zaplatiť za verziu Nova Launcher Prime, ktorá disponuje množstvom prémiových funkcií ako sú napríklad gestá. A práve prémiová verzia launcheru je teraz v obchode Play dostupná iba za 50 centov. Bežná cena sa pritom pohybuje na úrovni 4 eur. Ponuka platí tak ako minulý rok do konca tohto roka.

Náš tip
Plná verzia Nova Launcher konečne vo verzii 5.5

Nova Launcher sa objavil v Google Play v roku 2012. Priniesol viaceré funkcie ako vlastné rozdelenie úvodnej obrazovky, efekty skrolovania, skrytie nepotrebných ikon v launcheri, rolovací dok, vlastné ikony zložiek, zálohovanie obnovenie nastavení alebo vlastné ikony aplikácií. Platená verzia následne ponúkla ďalšie funkcie ako ovládanie gestami, zobrazovanie počtu neprečítaných správ, vytváranie skupín v menu s aplikáciami atď. Vzhľadom k tomu, že autori aplikáciu neustále vylepšujú, sa jej kúpa za 50 centov skutočne oplatí.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

20.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+