MojAndroid

Podobné ako Action Launcher v poslednej aktualizácii aj jeho priama konkurencia Nova Launcher prináša funkcie, respektíve vzhľad z Google Pixel 2 a Pixel 2 XL.

Samotný Nova Launcher už vo verzii 5.5 doniesol používateľom prvky z Android 8.0 Oreo, ale v poradí už tretej bete tejto verzie pridáva aj tie z nedávno predstavených Pixelov. Vyhľadávací Google widget môžete presunúť pod spodný dock s ikonkami. Narozdiel od originálneho ho môžte upravovať – meniť farbu, vzhľad, zarovnanie. V nastaveniach -> vzhľad-> popup menu aktivujete nové PopUp menu. Dlhým stlačením ikonky sa vďaka nemu vyvolajú rýchle možnosti aplikácie.

Nechýbajú ani nové adaptívne ikonky. Samozrejme beta verzia prináša aj lepšiu optimalizáciu a zlepšenie rýchlosti. Pokiaľ si chcete novú betu vyskúšať, musíte sa v GooglePlay prihlásiť ako tester.

Prihlásiť sa k betatestu Nova launcher

zdroj: XDAdevelopers

19.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+