MojAndroid

Záver roka 2016 prináša so sebou skvelú možnosť ako pre svoj Android smartfón získať jeden z najlepších launcherov. Tým je dnes nepochybne Nova Launcher, ktorý má milióny používateľov po celom svete a ich počet neustále rastie. S najnovšou akciovou ponukou sa nimi môžete stať aj vy. Prémiová verzia launcheru je teraz totižto v obchode Play dostupná iba za 0,50€. Bežná cena sa pritom pohybuje na úrovni 4 eur. Ponuka platí do konca tohto roka.

Náš tip
Nova Launcher: 6 tipov a trikov, o ktorých ste možno nevedeli

Nova Launcher je dostupný aj ako free verzia, tá však neponúka viacero funkcií, ktoré nájdete v premium verzii. Sú to napríklad ovládanie gestami, zobrazovanie počtu neprečítaných správ, vytváranie skupín v menu s aplikáciami, možnosť skryť nechcené aplikácie a niekoľko ďalších. Vývojári sa pritom pri Nova Launcheri neustále snažia zavádzať nové vylepšenia a aktualizácie aplikácie sú pomerne časté. Tá najnovšia priniesla napríklad gesto potiahnutia pre otvorenie menu s aplikáciami, nový toolbar s vyhľadávaním, nové výsledky vyhľadávania medzi aplikáciami, nový typ uzamknutia obrazovky cez časovač, niekoľko nových gest dostupných pomocou dvojitého poklepania, či skratky aplikácií z Androidu 7.1 priamo na domácej obrazovke.

Náš tip
Spravte z NOVA Launcheru nový Nexus Launcher | NÁVOD

Ak teda chcete vlastniť skutočne vydarený a funkciami nabitý launcher, možno je načase, aby ste si ho kúpili práve dnes. 50 centov nie je vôbec veľa a vy za ne získate skvelú aplikáciu, ktorá sa teší veľkej obľube u mnohých fanúšikov Androidu.

Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

19.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+