MojAndroid

V obchode Google Play je veľa launcherov, ktoré sa snažia priniesť vzhľad novej verzie systému Android aj na staršie zariadenia, ktoré ho už, bohužiaľ, nedostanú. Jedným z najpopulárnejších je jednoznačne Nova Launcher. Spoločnosť Google predstavila minulý mesiac na kongrese Google I/O 2019 v San Franciscu beta verziu chystaného systému Android Q.

Ten prináša oproti minuloročnému Android 9.0 Pie niekoľko vylepšení a pár zmien v grafickom rozhraní. Jednou z nich je tmavý režim prostredia. Ten teraz prináša aj nová aktualizácia aplikácie Nova Launcher.

Konkrétne ide o aktualizáciu na verziu 6.1.11. Tmavý režim, alebo inak tmavá téma, je v Nova Launcher nazývaný ako Night mode (Nočný mód), čo môže evokovať stále populárnejší nočný režim fotoaparátov smartfónov pre fotografovanie v horších svetelných podmienkach.

Na výber je dokonca trojica tmavých režimov – svetlo šedý, tmavo šedý a úplne čierny, určený pre OLED displeje. Okrem tmavého režimu čaká na používateľov pár kozmetických zmien vzhľadu vo výbere widgetov, skratiek aplikácií a v nastaveniach.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.6.2019
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+