MojAndroid

Najnovšia beta verzia Nova Launchera prináša zmeny, ktoré stoja naozaj za to. Ide o novinky, ktoré Google plánuje zverejniť v Pixel launcheri, ktorý príde s Google Pixel smartfónmi. Novým bude napríklad otváranie app draweru, ktorý sa bude dať zobraziť aj potiahnutím doku smerom nahor. Okrem toho v menu s aplikáciami pribudne aj možnosť priameho vyhľadávania, či triedenie aplikácií podľa najpoužívanejších, posledných otvorených a nových/aktualizovaných aplikácií.

Novinkou v Nova Launcher Beta 5 je aj vyhľadávacia lišta v štýle Pixel launchera, ktorá je dostupná na všetkých domácich obrazovkách. Autori Nova Launcheru pridali aj niekoľko ďalších drobností a kozmetických zmien, napríklad expandovateľné pozadia doku, gesto double-tap-swipe pre rôzne akcie, ktoré si zvolíte sami, a pribudli aj rôzne vylepšenia a opravy chýb. Ako vždy, na aktualizáciu si môžete počkať (kým sa dostane do finálnej fázy), prípadne si stiahnuť najnovšiu beta verziu priamo z webu Nova Launcher Beta, pokiaľ ste testerom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

19.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+