MojAndroid

Hoci Android L zatiaľ nie je úplne vhodným na denné používanie, každý z vás si ho môže vyskúšať vďaka developerom TeslaCoil. Tí totižto aktualizovali svoju aplikáciu Nova Launcher, ktorá prináša “ochutnávku” z najnovšej verzie Androidu bez toho, aby ste používaním tejto aplikácie podstupovali akékoľvek riziko. Nečakajte ale totožné prostredie a aplikácie v Material dizajne. Zmenili sa len niektoré dizajnové prvky a prechody systému.

nova-launcher

Náš tip
7 dní s Android L: Prečo ho používať a prečo nie?

Najnovšia verzia titulu Nova Launcher prináša niekoľko grafických noviniek. Zmenil sa náhľad zložky s aplikáciami, animácia spustenia aplikácie, vyhľadávanie a ikona pre vstup do appdraweru. Samozrejmosťou je aj oprava doteraz prítomných chýb a nedokonalostí. Celkovo aplikácia neprešla výraznými zmenami, no jej dlhoroční používatelia si rozdiel určite všimnú. Táto aplikácia je vhodná aj pre tých, ktorí by si chceli vyskúšať čistý Android na svojom zariadení, no nechcú do neho nahrávať alternatívnu ROM. Aplikácia je dostupná v bezplatnej aj platenej forme, stiahnuť si ju môžete pomocou odkazov nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

12.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+