MojAndroid

Jeden z najlepších launcherov pre Android zariadenia – Nova Launcher – prišiel do obchodu Play v novej verzii s číselným označením 5.1. Ide o verziu, ktorá bola doteraz dostupná ako beta verzia a používatelia k nej mali prístup od konca marca. Okrem menších vylepšení a zmien prináša aj jednu významnú novinku.

Tou sú dynamické notifikácie v priečinkoch na domácej ploche. Namiesto číselného označenia ukazuje Nova Launcher v rohu priečinku malú ikonu aplikácie, z ktorej upozornenie pochádza. Samozrejme, že vývojári ponechali v nastaveniach aj možnosť zobraziť klasické, číselné notifikácie, a tak je len na používateľovi, aký typ upozornení zvolí.

Náš tip
Nova Launcher Beta prináša po novom oznámenia v podobe dynamických odznakov

Pokiaľ ste používateľom aplikácie Nova Launcher a ešte ste nezískali novú verziu automatickou aktualizáciou, prejdite do obchodu Play pomocou odkazu nižšie, prípadne si stiahnite Nova Launcher 5.1 vo forme APK súboru. Ak si novú verziu nainštalujete, dajte nám vedieť, aké ďalšie zmeny ste postrehli.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+