MojAndroid

Hoci je na trhu niekoľko veľmi kvalitných alternatívnych aj natívnych aplikácií, autori novopredstavenej klávesnice Fleksy sľubujú jednu z najpresnejších predikcií na svete. Dokonca aj vtedy, ak každé vaše slovo bude zle napísané. Vraj by pomocou nej mohol písať aj slepý. Pozrite si video, ktoré túto klávesnicu predstavuje.

Ako aj sami na videu môžete vidieť, klávesnica Fleksy predstavuje naozaj zaujímavý spôsob zadávania textu. Video dokonale túto klávesnicu predstavuje z každého aspektu, no netreba zabúdať na to, že ide o novinku. Je celkom možné, že konkurenčné firmy predstavia podobný engine pre predikciu v najbližšom update a Fleksy skončí tak rýchlo, ako aj začala. My však veríme, že si na trhu nájde svoje miesto a s radosťou budeme sledovať, akým smerom sa vývoj tohto produktu vyvíja.

Oficiálna dostupnosť klávesnice na CES 2013 spomínaná nebola, ak sa vám však táto aplikácia zapáčila, môžete sa prihlásiť na jej beta testovanie na tomto odkaze. Budúcnosť tejto aplikácie budeme podrobne sledovať a o aktualizáciách a novinkách vás budeme ihneď informovať. Ako sa Fleksy zatiaľ pozdáva vám?

Zdroj: AndroidPolice

7.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+