MojAndroid

Portál SamMobile prináša informácie o novej aplikácii, ktorá určite zaujme všetkých Samsung fanúšikov. Táto novinka bude dostupná iba pre smartfóny Samsung Galaxy. Ide o nezvyčajný druh aplikácie, ktorej príchod asi nikto nečakal.

Samsung sa spojil s partnerom ONE Esports s cieľom vytvorenia štúdie so špeciálnym zameraním. Výskumom sa im podarilo zistiť, že až 7 z 10 používateľov Samsung smartfónov sú hráčmi online hier. Práve z tohto dôvodu sa spoločnosť rozhodla vytvoriť novú aplikáciu, čím chce vyjadriť svoju podporu a nadšenie pre počítačové hry.

Na čo nová aplikácia slúži?

Aplikáciu s názvom ONE Esports už spoločnosť sprístupnila v Juhovýchodnej Ázii. Jej hlavnou funkciou je poskytnúť hráčom a fanúšikom exkluzívny obsah týkajúci sa všetkých e-športov. Ponúka predčasný obsah a možnosť nastavenia upozornení. Aplikácia poslúži všetkým fanúšikom a nadšencom online hier. Výhodou bude aj zobrazenie obsahu na základe vašej polohy, a tiež aj možnosť zmeny jazykov, medzi ktoré bude patriť napríklad vietnamčina alebo thajčina.

Samsung Galaxy S23 Ultra zelený
Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Tomáš Kanálik

Zaujímavosťou je, že spoločnosť sa rozhodla ONE Esports aplikáciu predinštalovať na vybrané smartfóny zo série Galaxy A a Galaxy M. Túto vymoženosť však dostanú len modely predávané v Juhovýchodnej Ázii. Údajne by malo ísť napríklad o model Galaxy A54 a Galaxy A34. Toto rozhodnutie spoločnosti môže v mnohých vyvolať pochybnosti, keďže ani jeden zo spomenutých smartfónov nie je zaradený do kategórie herných zariadení.

Aplikácia by mala byť dostupná vo východných krajinách, ako je napríklad Singapur alebo Vietnam. Samsung sa rozhodol sprístupniť ju na stiahnutie v obchode Google Play pre väčšinu Galaxy smartfónov. To, či bude dostupná aj u nás zatiaľ známe nie je. Zaujala vás táto aplikácia? Radi si váš názor prečítame v diskusii pod článkom.

Náš tip
Microsoft sa pripravuje na budúcnosť. Windows 11 dostane AI asistenta
24.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+