MojAndroid

Poznáte to – hráte sa svoju obľúbenú hru alebo pozeráte video na YouTube a v tom vám príde notifikácia. V danom momente neviete, či je upozornenie dôležité a či s ním chcete ďalej pracovať, no zároveň to chcete zistiť bez toho, aby ste museli opustiť práve používanú aplikáciu. Mnohé z týchto problémov veľmi elegantne rieši aplikácia Notifly, ktorá vám dovolí prispôsobiť si prácu s upozorneniami podľa vlastných predstáv.

Aplikácia vytvorí z upozornení drvivej väčšiny všetkých populárnych komunikačných nástrojov chatovacie bubliny tak, ako sme zvyknutí v prípade aplikácie Facebook Messenger. Tieto bubliny vám nebudú prekážať a budú vás informovať o tom, kto vám píše a prostredníctvom akej aplikácie. Pre okamžitú odpoveď pritom nemusíte opustiť aplikáciu, v ktorej sa práve nachádzate – stačí, keď kliknete na bublinu a zobrazí sa vám možnosť okamžitej odpovede vo vyskakovacom okne.

Aplikácia pritom zvláda takúto správu upozornení zo služieb Hangouts, WhatsApp, Facebook Messenger, Google Messenger, Twitter a mnohých ďalších, takže je veľmi pravdepodobné, že si poradí aj s vašimi obľúbenými komunikačnými nástrojmi. Okrem toho si jednotlivé bubliny pre konkrétne aplikácie môžete farebne prispôsobiť, aby ste vždy vedeli, z ktorej aplikácie ste práve dostali upozornenie. Aplikácia Notifly je pritom k dispozícii zadarmo, no na odstránenie reklám a prístup k niektorým prémiovým funkciám sú k dispozícii mikrotransakcie.

Verzia: 1.29.RC1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.29.RC1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

24.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+