MojAndroid

Spoločnosť Facebook prináša zaujímavú novinku pre vylepšenie prichádzajúcich notifikácií. Nenápadná červená ikonka v hornom rohu s obrázkom vášho profilu po novom zobrazí zlúčené notifikácie z aplikácií Facebook, Messenger či Instagram. Ak ste pri prvej push notifikácii oznámenie zamietli, stále ostáva v tomto zlúčenom zozname. Po rozkliknutí sa vám zobrazí počet notifikácií  v jednotlivých aplikáciách a vy tak viete rýchlo preskakovať medzi danými aplikáciami.

Náš tip
Facebook sa dohodol s ESL. Bude streamovať online zápasy v Counter Strike-u!

“Vykonávame malý test, ktorý uľahčuje ľuďom objavovanie a spojenie s ostatnými ľuďmi a vecami, na ktorých im záleží. Zisťujeme spôsoby, ako pomôcť ľuďom ľahšie prejsť medzi ich účtami v službe Facebook, Messenger a Instagram. ” – stanovisko spoločnosti Facebook pre technologický portál techcrunch.com

Náš tip
Facebook zdokonaľuje svoj News Feed. Zosilňuje ochranu proti clickbait príspevkom

Niektorí používatelia si možno nenájdu cestu k tejto novinke. Istým spôsobom totiž zneužíva slabosť používateľov na neprečítané či nezobrazené notifikácie. Aktuálne medzi podporovanými aplikáciami prekvapivo chýba služba WhatsApp, ktorú odkúpil samotný Facebook. Privítali by ste novú funkciu na vašom zariadení? Aký máte názor na zlúčené notifikácie? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: techcrunch

20.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+