MojAndroid

Začiatkom roka oznámilo herné štúdio Flamegames pokračovanie svojho hitu Nonstop Knights s tým, že na Android platforme sa objaví v neurčitý termín počas roka. V máji sa objavili v obchode Google Play predregistrácie na tento titul a minulý týždeň sa v ňom konečne oficiálne objavil. Nonstop Knights 2 je tzv. Idle RPG s peknou cartoon 3D grafikou a intuitívnym ovládaním.

Idle RPG je typ RPG hier, kde má hráč za úlohu len pokojne sedieť a sledovať svojho hrdinu pri dobývaní dungeonu. To znamená, že váš rytier sa pohybuje po jaskyni alebo chodbách sám podľa svojej vôle. Dokonca sám útočí na nepriateľov, keď ich uvidí. Vy ale môžete vybrať jeden z troch prednastavených špeciálnych útokov v prípade, ak k nim máte zregenerovaný dostatok sily. Z počiatku máte k dispozícií malý počet špeciálnych útokov ako je hodenie ľadových cencúľov alebo malé tornádo. Neskôr so stúpajúcimi skúsenosťami sa vaša postava učí nové. Je len na vás, ktoré tri budete v boji využívať. Pribúdajú aj nové predmety, zbrane a oblečenie s rôznymi vlastnosťami, ktorými môžete postavu ľubovoľne vylepšiť. Po zabití dostatočného počtu nepriateľov v dungeone môžete vyvolať bossa, ktorý je už ťažším orieškom než klasickí nepriatelia. Nonstop Knight 2 je bezplatnou hrou s in-app platbami, ktoré sa môžu vyšplhať až k sume 100 eur.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
18.6.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+