MojAndroid

Spoločnosť HMD Global (“domov” zariadení Nokia, pozn. red.) svojou novou vianočnou kampaňou radí, ako počas sviatkov “vypnúť”. V kampani “Buďte darom” Nokia kladie ľuďom na srdce, aby boli počas vianočných sviatkov darom pre svojich blízkych a nestrávili ich “nalepení” na svojich smartfónoch, ale strávili pokojné chvíle so svojimi blízkymi.

Darujte počas Vianoc svoj čas

Ústredným motívom kampane sú ľudia, ktorí darujú ako vianočný darček to veľmi cenné – svoj čas. Na to, že HMD Global pôsobí v odvetví smartfónov, zaujala týmto celkom odvážny postoj, keď radí počas sviatkov vypnúť svoje telefóny a užívať si chvíle bez nich.

Aj keď naše telefóny značne prispievajú k pocitu blízkosti s našimi najdrahšími, odvážne dodávame, že nič – ani naše produkty – nemôže konkurovať chvíľam stráveným spoločne.

Komentuje Pekka Rantala, CMO spoločnosti HMD GlobalHlavné video kampane, ktoré režíroval hollywoodsky režisér Justin Chadwick, si môžte pozrieť nižšie. Tak čo, dáte sa aj vy aspoň počas sviatkov do “off-line módu”?

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
22.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+