MojAndroid

Spoločnosť Nokia nás už dávnejšie všetkých slušne navnadila na svoje pripravované novinky Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6. S predstavovaním však nekončí, pretože na svet unikli zábery, kde sa objavuje okrem známych zariadení aj niečo novšie. Na internete je zverejnené video, o ktorom oficiálne informoval známy Evan Blass a.k.a. @evleaks na svojom Twitter účte. Video zavesil na Vimeo muž menom George Chevalier Lewis, ktorý pred tým šéfoval brandovým fotografiám Nokie.

Dvomi zo zobrazených zariadení by mali byť Nokia 3 a Nokia 5. Ďalšie sa nápadne podobá na Nokiu 6, no má inak usporiadané prvky fotoaparátu na zadnej strane. Niektoré zdroje sa preto domnievajú, že by mohlo ísť o Nokiu 7. Štvrtým, najtajomnejším zariadením je možno Nokia 8, no to sme skutočne len v rovine dohadov. Smartfón má duálny zadný fotoaparát. Ehm, a dobrá správa na koniec? Na záberoch sa nachádza  aj 3,5 mm jack ;)

V špekuláciách by sa dalo pokračovať ďalej, no zatiaľ to uzavrieme s tým, že @evleaks tvrdí, že video je pravé. Aké zariadenia však v skutočnosti zobrazuje – na to si ešte chvíľu musíme počkať. Medzitým sa už totiž hovorilo aj o zariadení Nokia 9, ktorá by mala byť prémiovým zariadením so skenerom dúhovky – a s vysokou cenou. Zariadenia by mali byť predstavené v druhom kvartáli roku 2017.

Téme sa ešte budeme venovať, takže určite sledujte náš web ohľadom ďalších informácií.

Zdroj: androidauthority.com 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+