MojAndroid

Po akvizícii fínskeho výrobcu mobilov Nokie spoločnosťou Microsoft je pravdepodobnosť, že bude predstavený smartfón s konkurenčným Androidom takmer nulová. Aj napriek tomu sa však objavujú ďalšie úniky súvisiace so zariadením Nokia Normandy. Už sme mohli vidieť rendery toho, ako by mal vyzerať a tiež aj prvú fotografiu tohto Androidom poháňaného smartfónu. Najnovším únikom sú snímky obrazovky používateľského prostredia, ktoré priniesol známy tipster @evleaks.

Nokia Normandy

Už v minulosti sme uvádzali, že hoci bude zariadenie poháňané Androidom, Nokia má vraj snahu štandardizovať prostredie systému podľa vlastného obrazu (podobne ako Amazon). Snímky, ktoré vidíte vyššie ukazujú rozhranie založené na dlaždiciach v analógii s Windows Phone. Na pravej strane vidíme pravdepodobne notifikačné centrum, no môže sa jednať o iné rozloženie domovskej obrazovky. Evleaks neprezradil ďalšie informácie a uvádza len, že existujú “dva spôsoby, ako komunikovať s Normandy”. Notifikačná lišta ukazuje tiež podporu dvoch SIM kariet.

Na obrázkoch tiež vidíme dátum 25. februára, čo je druhý deň konania veľtrhu MWC 2014 v Barcelone. Z minulosti, najmä od iných výrobcov vieme, že takýmto spôsobom prezentujú dátum predstavenia zariadenia. Bude tak Normandy predstavená 25 februára o 12:30 hod ? Nezostáva nám nič iné, než sa nechať prekvapiť.

Zdroj: pocketnow

17.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+