MojAndroid

Francúzska spoločnosť Withings, ktorá je vo svete známa najmä pre svoje inteligentné fitness zariadenia, predstaví pod záštitou Nokie ďalšie horúce novinky. Tie by mali byť predstavené už 26. februára na MWC, kedy sa koná tlačová konferencia spoločnosti HMD Global.

Nokia na na podujatí teda zrejme nepredstaví iba nové smartfóny, ale aj inteligenté príslušenstvo na ruky. Aj keď momentálne netušíme o čo by mohlo ísť, do úvahy pripadá niekoľko alternatív. Medzi ne nepochybne patria aj inteligentné hodinky či fitness náramky, na ktoré sa Withings primárne zameriaval. Do úvahy ale pripadajú aj rôzne medicínske zariadenia, ktoré by sa dali pripojiť k smartfónu. V neposlednom rade by to mohla byť tiež fitness aplikácia, ktorá by bola exkluzívne dostupná iba pre zariadenia so značkou Nokia.

Všetky podrobnosti sa dozvieme už čoskoro. Sledujte nás a dozviete sa viac.

Zdroj: phonearena

 

22.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+