MojAndroid

Mapy a navigácia spoločnosti Nokia sú teraz oficiálne dostupné pre všetky zariadenia s Androidom. Spoločnosť sprístupnila beta verziu aplikácie HERE na svojich stránkach po tom, čo sa po prvýkrát objavila v aplikačnom obchode juhokórejského výrobcu Samsung a ako uniknutý APK súbor na internete.

Aplikácia je samozrejme v štádiu vývoja a testovania, a tak sa v nej počas používania môžu vyskytnúť chyby. Na druhej strane, aplikáciu sme testovali už dávnejšie a zdalo sa, že je celkom použiteľná, pričom vážnejšie problémy sme nepostrehli. Po jej nainštalovaní sa môžete tešiť na výborne spracovanú turn-by-turn navigáciu s možnosťou stiahnutia offline máp krajín z celého sveta, a to úplne zadarmo. Navyše, k dispozícii sú aj mapy zobrazujúce trasy a zastávky hromadnej dopravy, či aktuálnu situáciu na cestách. Svoju polohu môžete prostredníctvom HERE máp bezpečne zdieľať s vašimi známymi. Nokia HERE stiahnete na stránkach here.com alebo prostredníctvom odkazu, ktorý uvádzame nižšie.

–> Nokia HERE mapy a navigácia BETA <–

Zdroj: here.com

21.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+