MojAndroid

Spoločnosť HMD Global, výrobca telefónov Nokia prináša najnovšiu aktualizáciu Nokia Camera – aplikácie fotoaparátu pre modely Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 Plus a Nokia 6.1. Používatelia týchto smartfónov sa môžu tešiť na omnoho jednoduchšie prepínanie medzi formátmi fotografie a aj medzi jednotlivými funkciami. Medzi ne patrí napríklad intenzita efektu Bokeh, či Beautify. Došlo tiež k integrácii Google Lens do hľadáčika, vďaka čomu sa informácie o okolitom prostredí zobrazia na displeji v reálnom čase. Tiež bude možné zachytiť text a rovno ho skopírovať do zariadenia.

Aktualizácia prináša aj podporu Google Motion

Používatelia spomínaných zariadení vďaka tomu budú môcť ľahko nahrávať krátke videá, zdieľať ich prostredníctvom iných, komunikačných aplikácií vo forme animovaných GIFov.

Aplikácia sa sama prevedie na najnovšiu verziu, avšak ak má používateľ automatické aktualizácie vypnuté, je možné ju previesť na najnovšiu verziu manuálne prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 90.9.1123.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 90.9.1123.20
Aktuálna cena: Zdarma

24.8.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+