MojAndroid

Dobrá správa pre všetkých, čo zvažujú kúpu nových Nokií. Tie by totižto po uvoľnení finálneho Androidu O, mali dostať aktualizáciu práve s týmto operačným systémom. Potvrdila to spoločnosť HMD Global, ktorá telefóny s touto značkou vyrába.

Náš tip
Nokia: Poznáme dátum začiatku predaja a ceny nových smartfónov a legendárnej 3310

Okrem veľkého updatu na Android O však zariadenia nebudú vynechané ani z pravidelných bezpečnostných aktualizácií. Spoločnosť si totižto uvedomuje, ako je dôležité, aby zákazníci dostávali pravidelné opravy chýb. Tieto dnes pritom pravidelne sprístupňuje len veľmi malý počet výrobcov. Nokia by sa tak mohla od konkurencie odlíšiť aj týmto spôsobom.

Nové Nokie prídu na náš trh už v druhej polovici júna, pričom až čas ukáže, ako dôsledný bude HMD Global pri sprístupňovaní aktualizácií. Dúfame, však, že neostane iba pri sľuboch.

Zdroj: androidandme

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+