MojAndroid

Minuloročný vlajkový model spoločnosti HMD Global, smartfón Nokia 8, dostáva ďalšiu softvérovú aktualizáciu. Tentokrát poteší fanúšikov pokročilých funkcií v rámci fotoaparátu. Informácia o novej aktualizácii bola zverejnená prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Náš tip
Nokia 8: Vlajková loď, ktorá nesklame ani náročných používateľov | RECENZIA

Nokia 8

Výrobca predstavil aplikáciu Pro Camera pre pokročilé funkcie fotoaparátu približne pred mesiacom. Práve toto rozšírenie by malo byť dostupné pre zariadenia s Carl Zeiss optikou, ktoré HMD Global vo svojich vybraných zariadeniach používa. Jedným z rýchto zariadení je aj Nokia 8, ktorá teraz túto aplikáciu dostáva prostredníctvom softvérovej OTA aktualizácie.

Náš tip
Nokia 8 a Nokia 3 dostali februárový bezpečnostný balíček | AKTUALIZÁCIA
Náš tip
Nokia 8 dostáva systémovú aktualizáciu na Android 8.1 Oreo | AKTUALIZÁCIA

Aplikácia obsahuje množstvo funkcií po vzore manuálneho režimu ako napríklad prispôsobenie ISO, rýchlosť uzávierky, úpravu farebného spektra a ďalšie možnosti. Samotná dizajnová línia je následne veľmi podobná aplikácií, ktorú sme mohli používať v minulosti na zariadeniach Nokia Lumia so systémom Windows Phone. Aktualizácia by mala mať veľkosť približne 600 MB a jej prítomnosť na vašom zariadení Nokia 8 môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+