MojAndroid

Spoločnosť HMD Global, ktorá stojí aktuálne za smartfónmi značky Nokia, sľúbila bohatú softvérovú podporu svojich zariadení. Svoje sľuby aktuálne zodpovedne plní a vlajkový model Nokia 8 teraz dostáva ďalšiu aktualizáciu. Tentokrát prinesie softvérová aktualizácia niektoré systémové vylepšenia obsiahnuté v rámci verzie Android 8.1 Oreo.

Náš tip
Nokia 8: Vlajková loď, ktorá nesklame ani náročných používateľov | RECENZIA

Nokia 8

Informácie o aktualizácii sa objavili prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Uvoľnil ich Juho Sarvikas, produktový riaditeľ z prostredia spoločnosti HMD Global. Aktualizáciu by mala obdržať ako štandardná verzia zariadenia, tak aj verzia v kombinácii 6 GB RAM / 128 GB interného úložiska.

Aktualizácia neprináša zásadné vylepšenia, v rámci verzie 8.1 však prichádza napríklad zobrazenie percenta batérie pre zariadenia pripojené prostredníctvom Bluetooth. Táto funkcia bude k dispozícii v nastaveniach, ale aj v skratkách. Na aktualizáciu možno budete museť ešte pár dní počkať, keďže je zavádzaná postupne vo viacerých vlnách.

Náš tip
Nokia 8 a Nokia 3 dostali februárový bezpečnostný balíček | AKTUALIZÁCIA

Dostali ste už aktualizáciu na Android Oreo? Akú verziu operačného systému používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.2.2018
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+