MojAndroid

Spoločnosť HMD Global sa zaviazala ponúkať svojim zákazníkom pravidelné aktualizácie systému Android. Aktuálne svoje sľuby drží a aktualizácie ponúka pomerne rýchlo aj vzhľadom k prítomnosti systému Android bez nadstavby. Momentálne výrobca vypustil aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat pre smartfón Nokia 3.

Android 7.1.1 na palube

Náš tip
Nokia 3 – Na začiatok stačí | RECENZIA

Aktualizácia bola pôvodne prisľúbená koncom augusta. S ľahkým meškaním prichádza v týchto dňoch a ponúka ľahké vylepšenie funkcií. Jednou z nich je podpora GIF animácií priamo prostredníctvom klávesnice vo vybraných, podporovaných aplikáciách, nechýbajú nové emoji smajlíky či skratky pri dlhšom podržaní ikonky aplikácie.

Nejde o prevratnú aktualizáciu, avšak je pozitívne, že sľúbená podpora od výrobcu zahŕňa aj takéto menšie aktualizácie. Aktualizáciu si môžete skontrolovať aj manuálne v nastaveniach vášho smartfónu.

Náš tip
Nokia 8 – Živé fotografie a videopohľad | IFA 2017

Vlastníte smartfón Nokia 3? Dostali ste už novú aktualizáciu na systém vo verzii Android 7.1.1? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+