MojAndroid

Spoločnosť HMD Global sa zaviazala ponúkať svojim zákazníkom pravidelné aktualizácie systému Android. Aktuálne svoje sľuby drží a aktualizácie ponúka pomerne rýchlo aj vzhľadom k prítomnosti systému Android bez nadstavby. Momentálne výrobca vypustil aktualizáciu na Android 7.1.1 Nougat pre smartfón Nokia 3.

Android 7.1.1 na palube

Náš tip
Nokia 3 – Na začiatok stačí | RECENZIA

Aktualizácia bola pôvodne prisľúbená koncom augusta. S ľahkým meškaním prichádza v týchto dňoch a ponúka ľahké vylepšenie funkcií. Jednou z nich je podpora GIF animácií priamo prostredníctvom klávesnice vo vybraných, podporovaných aplikáciách, nechýbajú nové emoji smajlíky či skratky pri dlhšom podržaní ikonky aplikácie.

Nejde o prevratnú aktualizáciu, avšak je pozitívne, že sľúbená podpora od výrobcu zahŕňa aj takéto menšie aktualizácie. Aktualizáciu si môžete skontrolovať aj manuálne v nastaveniach vášho smartfónu.

Náš tip
Nokia 8 – Živé fotografie a videopohľad | IFA 2017

Vlastníte smartfón Nokia 3? Dostali ste už novú aktualizáciu na systém vo verzii Android 7.1.1? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidandme

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+