MojAndroid

Nokia 3.1 je jedným z najnovších zaridení spoločnosti HMD, ktorá vyrába smartfóny pod značkou Nokia. Na trh prišla s Androidom 8.0 Oreo, no výrobca pripravil pre používateľov tohto zariadenia aktualizáciu na Android 8.1 Oreo, ktorá bude k dispozícii už o niekoľko týždňov.

Ešte pár dní to potrvá

Používatelia v Indii hlásia, že najnovšiu aktualizáciu už dostali, no pokiaľ sa dostane aj na Slovensko, prejde určite ešte niekoľko dní. Výrobca aktualizáciu uvoľňuje postupne, pričom India je prvým trhom, kde je už k dispozícii. Okrem novšieho Androidu príde aj so septembrovým bezpečnostným balíčkom od Googlu. Pridáva aj nové menu nastavení, po novom budete vidieť aj percentá batérie pripojených zariadení a zmien sa dočkalo aj menu vypnutia smartfónu, ktoré vyvoláte dlhším podržaním tlačidla rozsvietenia displeja.

Príde aj Android Pie

Čo sa týka objemu, aktualizácia je veľká až 1,12 GB, takže pokiaľ vás na ňu váš smartfón upozorní, odporúčame ju stiahnuť pomocou WiFi pripojenia. Android Oreo 8.1 nebude jedinou aktualizáciou, ktorú si pre nás Nokia pripravila. V nasledujúcich mesiacoch očakávame, že príde aj najnovší Android Pie, ktorý sa momentálne nachádza okrem Pixelov len na hŕstke zariadení. Spoločnosť sľúbila aktualizáciu na Android Pie pre všetky svoje modely. Niektorí výrobcovia by si z Nokie mohli vziať príklad.

Akú verziu Androidu má nainštalovanú váš smartfón?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+