MojAndroid

Ak patríte medzi vášnivých hráčov, potom vám Nintendo rozhodne nie je neznámy pojem. Výrobca herných konzol si získal srdcia miliónov hráčov po celom svete, tí by ale radí vyskúšali niečo nové. Aj preto by bol možno smartfón od Nintenda, o ktorého koncept sa postaral  dizajnér Pierre Cerveau, tou správnou voľbou.

7 8

Smart Boy (inteligentný chlapec), ako svoje dielo grafik nazval, by pritom mohlo priniesť vymeniteľné moduly, podobne, ako je tomu v prípade projektu Google Ara. Hráč by si tak v prípade potreby mohol jednoducho vymeniť slabú batériu, zvýšiť vnútornú pamäť, pripojiť fotoaparát, či externý gamepad.

10 9

Operačným systémom v konceptovom modeli je Android, to teda znamená prakticky neobmedzené možnosti sťahovania hier prostredníctvom Google Play. Nuž, uvidíme, či sa Nintendo vydá práve cestou inteligentných zariadení.

Zdroj: Phandroid

21.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+