MojAndroid

Firma Nike priniesla v posledných dňoch pre všetkých záujemcov, aplikáciu na tréningový program, ktorý vás bude sprevádzať zaujímavými cvikmi. Tie si môžete zacvičiť aj doma alebo v kancelárii. Aplikácia Nike Training Club poskytuje používateľom vysoko profesionálne cvičenie, ktoré vám do niekoľkých týždňov podstatne zlepší kondíciu.

 

 

Ak sa zúčastníte tréningového programu, do niekoľkých týždňov získate silnejšie, štíhlejšie telo s lepšou kondíciou. Aplikácia prináša 114 cvičení, ktoré vytvorili pre spoločnosť Nike najlepší kondiční tréneri a profesionálni športovci. Aplikácia Nike Training Club prináša podrobné popisy jednotlivých cvikov, ku ktorým je pripojené aj náhľadové video. Vybrať si môžete stupeň záťaže, ktorý vyhovuje vašej kondícii. Výsledky môžete monitorovať v priebežnom sledovaní postupu, za ktorý dostávate odmeny v hodnotení aplikácie a postup v programe.

 

 

Tréningové programy majú trvanie približne 30-45 minút a súčasťou je aj spustenie hudby počas cvičenia. Na cvičenie si môžete vytvoriť upozornenie a naplánovať si tak svoj tréning. Navyše, aplikácia poskytuje aj zvukové pokyny, ktoré vás udržiavajú počas cvičenia v tempe. Svoje výsledky cvičenia môžete zdieľať so svojimi priateľmi a známymi na sociálnych sieťach, ako je Facebook a Twitter. Súčasťou aplikácie je aj obchod, kde si môžete zakúpiť výbavu na podávanie tých najlepších športových výkonov.

 

My sme aplikáciu vyskúšali a je veľmi zaujímavým doplnkom na získanie lepšej kondície. Musíme vás však upozorniť na fakt, že po odsúhlasení podmienok sa musíte pripraviť na sťahovanie balíka dát v objeme viac ako 285 MB.

Po stiahnutí nám aplikácia mierne zamrzla, no po rýchlom reštarte sa aplikácia správala už v poriadku a stáva sa súčasťou základnej výbavy nášho redakčného Android smartfónu. Aplikáciu Nike Training Club si môžete stiahnuť v Google Play Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

Verzia: 5.10.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, MôjAndroid.sk

11.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Mufin

    Mohli by to pustiť aj do Samsung TV :) nech to mame vo veľkom.

+