MojAndroid

Fanúšikovia športového stávkovania prežívajú na jeseň tú pravú sezónu. Väčšina u nás populárnych športov je v plnom prúde vrátane futbalovej, hokejovej a tenisovej sezóny. Ak aj vy patríte medzi fanúšikov, ktorí si sledovanie obľúbeného športového prenosu radi okorenia stávkou, Niké má pre vás skvelé riešenie. Vďaka mobilnej aplikácii Niké môžete stávkovať priamo z vášho smartfónu alebo tabletu bez toho, aby ste museli chodiť na pobočku či zapínať počítač.

Kompletná kurzová ponuka na displeji vášho smartfónu

O čom by bola športová aplikácia, ak by nebola plnohodnotnou náhradou webového rozhrania? Presne týmto sa riadili v Niké, kde okrem kompletnej kurzovej ponuky zahrnuli do mobilnej aplikácie Niké aj množstvo ďalších funkcií. Okrem kompletného rozpisu zápasov tu nájdete analýzy odborníkov, správy z portálu Šport.sk a množstvo ďalších informácií a funkcií.

Unikátnou zábavnou funkciou aplikácie je Šejker. Ten náhodne vyberá atraktívne zápasy z ponuky jednoduchým zatrasením zariadenia. Používateľ si potom môže tieto zápasy prezerať a povyberať si tie, ktoré sa mu pozdávajú najviac. Obrovskou výhodou aplikácie je jej prispôsobiteľnosť – používatelia si môžu povyberať tie športy, ligy či zápasy, o ktoré majú najväčší záujem a pri používaní aplikácie ich nájdu oveľa rýchlejšie.

Live stávkovanie je lepšie so živými prenosmi

Stávkovanie pred začiatkom zápasu je síce stále veľmi populárne, no čoraz viac športových nadšencov už stávkuje aj priamo počas zápasov. Dynamika takéhoto stávkovania nenechá chladným nikoho a ponúka novú úroveň zážitku. Aplikácia Niké preto ponúka plnohodnotné Live stávkovanie na futbalové, hokejové, tenisové a ďalšie zápasy. Prehľadné zobrazenie aktuálnych kurzov a ich zmeny v priebehu času sa postarajú o to, aby ste si bez problémov mohli vybrať práve tú stávku, ktorá vás oslovila najviac.

Stávkovanie live je síce super, no ešte lepšie je stávkovať priamo počas sledovania prenosu zápasu. Ak zrovna nie ste doma a nemáte ako šport pozerať, aplikácia Niké vás podrží aj tu. Máte tu totiž k dispozícii až 40 000 rôznych živých prenosov ročne zo súťaží ATP, WTA, NHL, KHL, NBA a futbalových zápasov talianskej, španielskej a ďalších popredných svetových líg. Vďaka tomu môžete zápasy sledovať priamo na vašom smartfóne a následne podávať živé stávky na základe vývoja samotného zápasu.

Aplikácia Niké: Rýchlosť, jednoduchosť a elegancia

Toto sú zrejme tri základné heslá, ktorými sa riadili vývojári pri príprave aplikácie Niké. Tomáš Čerkala, ktorý je jedným z vývojárov aplikácie, vyzdvihuje v rozhovore najmä vzhľad aplikácie:

“Hrdý som aj na dizajn aplikácie, ktorý je moderný, prehľadný a jednoduchý.”

S týmto musíme jednoznačne súhlasiť – aplikácia ponúka moderný a zároveň originálny dizajn. Vďaka tomu je používanie aplikácie skutočným zážitkom. Všetky funkcie sú prehľadne zoradené a zoradenie obsahu si môže každý používateľ prispôsobiť tak, aby mu vyhovovalo. Aplikácia ale ani napriek elegantnému dizajnu nie je skúpa na funkcie – o tom svedčí spomínaný Šejker či obľúbené virtuálne hry. Podľa vývojára to bude v budúcnosti ešte zaujímavejšie:

“A k obľúbenému ŠEJKRU pridáme aj ďalšiu tipérsku „vychytávku“. Ak aplikáciu Niké máte v mobile, je sa určite na čo tešiť.”

Zadarmo aj do vášho mobilu či tabletu

Aplikácia Niké je v dostupná úplne zadarmo. Stiahnuť si ju môžete do svojho mobilu alebo tabletu na stránke m.nike.sk, či prostredníctvom tlačidla nižšie pod článkom. Ešte pred tým sa ale uistite, že máte v telefóne povolenú inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov. Toto nastavenie nájdete v časti Zabezpečenie v nastaveniach vášho zariadenia.

Článok vznikol v spolupráci s Niké.

25.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+