MojAndroid

Školský rok sa rozbehol a je takpovediac už v plnom prúde a my sme sa rozhodli priniesť vám pomocníka, ktorý vám uľahčí orientovať sa nielen vo vašom školskom rozvrhu – aplikáciu Time Table LITE.

Aplikácia Time Table LITE je veľmi vhodným pomocníkom pre všetkých žiakov a študentov, ktorí chcú mať pod kontrolou svoj školský rozvrh takmer kdekoľvek, kde budú mať so sebou svoj smartfón alebo tablet. Aplikácia poskytuje vytvoriť si rozvrh na týždennej báze, s upozorneniami ale aj vytvoriť si niekoľko poznámok, kde si môžete zaznamenať napríklad zadané úlohy, aby ste na ne jednoducho nezabudli. :-)

Time table je jednoduchá, ale účinná aplikácia, ktorá pomôže mnohým študentom, žiakom, preto vám ju odporúčame určite vyskúšať.

TimeTable Lite
Dmitrij Eichwald
Verze 2.3.2 (29. 4. 2011)
Velikost 1,1 MB
1.6+

Zdarma


 

 

 

7.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+